2019-06-27

Usuwanie wgnieceń po gradobiciu - Gorzów Wielkopolski - skutki gradobicia


Letnia pogoda płata nam coraz częściej figle - ostatnimi czasy na Ziemi Lubuskiej mieliśmy do czynienia z obfitymi opadami deszczu, którym towarzyszyły również silne gradobicia. Z mediów dowiadujemy się, że rozmiary kul gradowych były niecodzienne - te wydarzenia dały się także we znaki zmotoryzowanym mieszkańcom Gorzowa i okolic, których samochody ucierpiały w wyniku załamania pogody. I choć mieszkańcy województwa lubuskiego dzielnie walczyli o swoje samochody, niektórym nie pomogły nawet specjalne pokrowce, koce czy folia bąbelkowa i niestety - karoseria znacząco ucierpiała.W ubiegłym tygodniu, w ciągu 1 dnia po silnym gradobiciu w naszym warsztacie odebraliśmy ponad 60 zgłoszeń z prośbą o wycenę naprawy szkód - kolejne zgłoszenia pojawiały się po weekendzie. Klienci chcą wiedzieć czy szkody da się naprawić, ile to trwa i ile to kosztuje - na te pytania nie zawsze jesteśmy w stanie odpowiedzieć kompletnie przez telefon, ponieważ cena naprawy zależy od przynajmniej kilku czyników. Przede wszystkim od rozmiaru wgniecenia i ilości wgnieceń wyrządzonych przez grad - cena usunięcia pojedynczej wgniotki może wahać się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Do tego należy doliczyć jeszcze cenę demontażu elementu karoserii i ponowny montaż. Na szczęście naprawa jest szybka i w zasadzie bezszkodowa - respektowana przez większość towarzystw ubezpieczeniowych.


Wszystkich poszkodowanych mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego i okolic, których samochody ucierpiały w wyniku silnego gradobicia, serdecznie zapraszamy do naszego nowego punktu przy ulicy Składowej 1 - obejrzymy szkodę, wycenimy i zaproponujemy najlepsze dla Klienta i samochodu rozwiązanie.


W naszym warsztacie zawsze w pierwszej kolejności podejmujemy próby nieinzwazyjnego usuwania wgnieceń - korzystamy z dwóch bardzo popularnych metod usuwania wgniotek, czyli metody PDR i metody Glue Puller. Metody te ograniczają się do usuwania wgnieceń w sposób bezinwazyjny, bez ingerencji w warstwy lakieru, a tym bardziej bez konieczności szpachlowania i ponownego lakierowania elementu.


Jeśli przytrafiła Ci się nieprzyjemna pogodoa niespodzianka i Twoje auto ucierpiało, nie zamartwiaj się na zapas - zgoś się do Nas i zobaczymy co możemy z tym zrobić!

Usuwanie wgnieceń, wgniotek, Mobilne usuwanie – Drezdenko - Międzyrzecz - Myślibórz - Skwierzyna / ul. Mickiewicza 19 / 66-400 Gorzów Wielkopolski / tel. ​789 191 471 / hdmaster.skw@gmail.com