Usuwanie wgnieceń po gradobiciu

Niestety, niektóre zjawiska atmosferyczne, zwłaszcza te niespodziewane i intensywne mogą doprowadzić do znaczących uszkodzeń w naszych samochodach. Wybita szyba, wgniecenia i obicia karoserii – to tylko niektóre z uszkodzeń, jakie mogą pojawić się w wyniku np. silnego gradobicia. Są nie tylko przeszkodą estetyczną, ale mogą też znacząco obniżyć wartość rynkową samochodu. Warto zatem pomyśleć o naprawie karoserii i fachowym usunięciu wgnieceń oraz obić przez profesjonalistę.Technika naprawcza zależna jest od rozmiaru uszkodzenia. Każde zlecenie analizowane jest indywidualnie – pod uwagę brana jest ogólna kondycja karoserii, rozmiar i stopień uszkodzenia karoserii. Na podstawie analizy wybierana jest metoda i optymalne narzędzia, dzięki którym być może uda się w 100% usunąć szkody. W naszej pracowni możecie Państwo liczyć na pełen profesjonalizm – od lat z powodzeniem przywracamy blask i piękno tysiącom samochodów każdego roku. Omawiamy z klientem koszty naprawy – jesteśmy transparentni, a klient zna dokładne koszty naprawy zanim jeszcze powierzy nam pojazd.Jakie techniki wykorzystujemy? Skupiamy się głównie na metodach bezinwazyjnego usuwania wgnieceń, choć niestety nie w każdym przypadku znajdą one zastosowanie. Staramy się zawsze wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie, które połączy znakomity efekt, satysfakcję klienta i dobry koszt naprawy.Czy da się w 100% usunąć uszkodzenia w karoserii wynikające z gradobicia?


Na to pytanie nie da się niestety odpowiedzieć ze 100% precyzją. Wszystko zależy od tego z jak silnym gradobiciem mamy do czynienia oraz jak rozległe szkody poczyniło. Oczywiście w pierwszej kolejności zawsze stawiamy na bezinwazyjne metody usuwania wgnieceń, jednak gdy nie będzie szansy na ich zastosowanie, z pomocą przyjdą tradycyjne szpachlowanie i lakierowanieJakimi metodami usuwamy wgniecenia?


Jak już wspominaliśmy, staramy się zawsze ocalić naturalny lakier i nie ingerujemy w fabryczną warstwę lakieru gdy tylko to możliwe. Najczęściej stosujemy bezinwazyjną metodę PDF – specjalnymi heblami wypychamy uszkodzenia od wewnątrz. Dzięki wrodzonej cierpliwości, wieloletniemu doświadczeniu i ogromnej precyzji, jesteśmy w stanie tą metodą dokonać usunąć niemal wszystkie klasyfikujące się wgniecenia. Jeżeli nie ma możliwości zastosowania techniki PDR, podejmujemy próbę usunięcia wgnieceń metodą Glue Puller. Dzięki zastosowaniu specjalnych adapterów oraz kleju, wyciągamy wgniecenia z olbrzymią dokładnością.Ile kosztuje naprawa karoserii po gradobiciu?


Rynek obfituje w domowe zestawy naprawcze, kosztujące ok. 50-250 zł – niestety korzystanie z takich zestawów może źle się skończyć dla naszej karoserii, zwłaszcza, gdy napraw podejmują się osoby, które nie mają bladego pojęcia o naprawach blacharsko-lakierniczych.Profesjonalne usunięcie wgnieceń będzie oczywiście nieco droższe, ale efekt będzie spektakularny, a karoseria pozostanie bezpieczna (bez narażania jej na uszkodzenia lakieru). W zależności od tego jakiego rozmiaru jest uszkodzenie, cena usługi wyniesie od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.Dlaczego warto nam zaufać?


Usuwanie wgnieceń w karoserii samochodu, zwłaszcza takiego, który jest autem o dużej wartości, to procedura wymagająca doświadczenia, precyzji, odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Nasza firma jest do Państwa dyspozycji – usuwaniem uszkodzeń na karoserii zajmujemy się od wielu lat! Stosujemy nieinwazyjne metody usuwania wgnieceń i obić, a w sytuacjach wyjątkowych, gdy nie ma takiej możliwości, podejmujemy się naprawy stosując klasyczne techniki blacharsko-lakiernicze. Oferujemy kompleksowe podejście do klienta – zapewniamy profesjonalne doradztwo, diagnostykę i naprawy.Dowiedz się więcej: JAK ZMNIEJSZYĆ RYZYKO POWSTAWANIA SZKÓD NA KAROSERII W CZASIE SILNEGO GRADOBICIA?

Usuwanie wgnieceń, wgniotek, Mobilne usuwanie – Drezdenko - Międzyrzecz - Myślibórz - Skwierzyna / ul. Mickiewicza 19 / 66-400 Gorzów Wielkopolski / tel. ​789 191 471 / hdmaster.skw@gmail.com