Usuwanie wgnieceń na karoserii samochodowej

Karoseria Twojego samochodu została uszkodzona w wyniku silnego gradobicia, aktu wandalizmu lub drobnej stłuczki? Jesteśmy po to, by usunąć wgniecenia z Twojego samochodu. W naszym warsztacie czeka na Państwa zestaw doświadczonych fachowców, gotowy do wykonania profesjonalnego bezinwazyjnego usunięcia wszelkich wgnieceń na karoserii.Każde zlecenie analizujemy i wyceniamy indywidualnie. Oceniając stan karoserii, trudność w dojściu do uszkodzenia, stan lakieru, proponujemy klientowi rozwiązania i narzędzia wraz z kosztorysem i czasorysem. Po zaakceptowaniu planu naprawczego przez klienta podejmujemy się naprawy i …przywracamy blask Państwa samochodom!W jaki sposób usuwamy wgniecenia w karoserii?


Trudno dziś o znalezienie używanego samochodu bez jakiejkolwiek ryski. Drobne ryski pewnie pozostaną niezauważone, ale te większe, a tym bardziej mocno widoczne, mogą znacząco obniżać walory estetyczne samochodu. Warto zatem zatroszczyć się o stan karoserii i naprawić wgniecenie zanim samochód straci na wartości.W naszym warsztacie stosujemy różne techniki usuwania wgnieceń – w pierwszej kolejności zawsze stawiamy na bezinwazyjne usuwanie wgnieceń, by nie ingerować w powłoki fabrycznego lakieru. Jest to proces trudny i wymagający ogromnej precyzji, dlatego nie warto podejmować ryzyka i naprawiać samochodu na własną rękę z pomocą zestawów naprawczych.Nasza kompleksowa oferta obejmuje usuwanie wgnieceń na karoserii powstałych:


  • W wyniku kolizji drogowych,
  • W efekcie gradobicia,
  • W wyniku aktów wandalizmu,
  • W przypadku szkód wyrządzonych przez spadające przedmioty tj. kasztany, ciężkie owoce, sople lodu, kamienie etc.,
  • W efekcie stłuczek na parkingu.


Posiadamy wiele lat doświadczenia w tego typu naprawach. Do tej pory usunęliśmy już tysiące wgnieceń na samochodach wszystkich marek, w różnych barwach, rozmiarach, rocznikach. Jeżeli możliwe jest zastosowanie bezinwazyjnej metody usuwania wgnieceń, usługa będzie zrealizowana niemal w ekspresowym tempie i będzie atrakcyjna finansowo.W naszym warsztacie stosujemy dwie metody usuwania wgnieceń:


Metoda PDR (czyli Paintless Dent Repair) – usuwanie wgnieceń bez lakierowania, poprzez wypychanie uszkodzonego elementu specjalnymi heblami;Metoda GLUE PULLER (metoda na klej) – to metoda polegająca na wyciąganiu wgnieceń z pomocą narzędzi o rozmiarze i kształcie indywidualnie i dokładnie dobranym do każdego konkretnego uszkodzenia. W tej technice używa się termopotliwego kleju. Jest to rzadziej stosowana technika, głównie, gdy niemożliwa jest technika PDR.Zapraszamy do naszego warsztatu w Skwierzynie. Jeżeli natomiast są Państwo spoza Skwierzyny i potrzebują mobilnej naprawy – nic trudnego – wystarczy się z nami skontaktować, umówić konsultację, a my dojdziemy do Państwa i wykonamy usługę mobilnie.

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania – Drezdenko - Międzyrzecz - Myślibórz - Skwierzyna / ul. Mickiewicza 19 / 66-400 Gorzów Wielkopolski / tel. ​789 191 471 / hdmaster.skw@gmail.com